Teslimat ve İade

Ürünler firmamızın anlaşmalı olduğu kargo firması ile tarafınıza 8,00 ₺ ücret yansıtılarak ulaştırılacaktır.

  • Kargonuzu teslim alırken hasarsız aldığınızdan emin olmalısınız. Teslim aldıktan sonra kargo şirketinin sorumluluğu kalktığından lütfen ürünle ilgili bir problem olduğunu gördüğünüzde kargo firmasına tutanak hazırlatınız ve kargoyu teslim almayınız.
  • Ödeme bilgilerinizin teyid edilmesinin ardından siparişiniz hazırlanıp belirttiğiniz adrese ulaştırılacaktır.
  • Teslimatın gecikmesi veya benzeri gibi durumlarında bizimle iletişim kısmında belirttiğimiz e-posta adresimiz ya da telefonumuzdan irtibata geçebilirsiniz. Görüşmelerinizde ve yazışmalarda mutlaka sipariş numaranızı belirtiniz.
  • Sitemizde stoksuz çalışılmaktadır. Verdiğiniz siparişlerde stoklarımızda bulunmayan ürünler yüzünden gecikmeler yaşanabilir. Bu gibi durumlarda telefon veya e-postanızdan mutlaka size ulaşılarak haber verilecektir.

 https://www.kuranihayat.com/ sitesinden aldığınız ürünü, teslimat tarihinden itibaren 14 gün içerisinde faturanız ile iade edebilirsiniz. Faturasız ürünlerde iade yapılamamaktadır.
İade etmek istediğiniz ürünü göndermeden önce Kur’ani Hayat Dergisi’ne  ait iletişim bilgilerinden bize telefon veya mail yoluyla bize ulaşarak ürün iptalini gerçekleştirebilirsiniz.
Orijinal ambalajı bozulmuş, tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir abone veya okuyucu tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte sizdeki tüm kopyaları ile faturanın aslını göndermeniz gerekmektedir.

 

İade İşlemleri:
Gelen ürün öncelikle Kur’ani Hayat tarafından incelenir. Yukarıdaki şartlara uygun ise iade işlemi başlatılır. İade onaylandığında, yasal süre olan 10 iş günü içerisinde ürün ücreti kredi kartınıza veya belirteceğiniz hesap numarasına iade edilir. Bu süre Kur’ani Hayat Dergisi’nin iade ettiğiniz ürünü teslim almasıyla başlar.

 

İade Adresi:

Ünvan            : KURAM EĞİTİM DANIŞMANLIK YAYINCILIK ve PROD. TİC.LTD. ŞTİ.
Adres              : Topkapı Mah. Kahalbaşı Sk. No: 51/55/6 Fatih-İSTANBUL
Tel                   : 0212 531 30 30
E-posta          :
kuranihayatbilgi@gmail.com

 

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, iyi alışverişler dileriz…